Witam,

Pozornie dzisiejszy temat ma niewiele wspólnego z postem, ale tylko pozornie. Moim zdaniem materiał ten jest tak interesujący, że wart jest zamieszczenia go na blogu.  Będzie on nie tylko szczególnie przydatny dla osób, które myślą o głodówce celem utraty zbędnych kilogramów, ale również materiał ten rewelacyjnie pokazuje jak ważne jest chodzenie podczas postu. Dlaczego ? Zobacz sam na filmie.

Mariusz, który jest autorem tego filmu, jest nie tylko Trenerem Personalnym w naszej poradni dietetycznej, ale przede wszystkim jest osobą z ogromnym doświadczeniem w odchudzaniu innych. Z każdym pacjentem pracuje bardzo indywidualnie dobierając obciążenia treningowe. Przerobił pacjentów +150 kg., amatorów, byłych sportowców mających problemy z nadwagą, obecnych sportowców, osoby zdrowe i chore, młode i te dojrzałe, pełen wachlarz. Sam jest instruktorem zapasów, skoczkiem spadochronowym, instruktorem sportów siłowych, biegaczem, wielokrotnym maratończykiem, a również ultramaratończykiem. Przygotowuje się do triatlonu na maksymalnym dystansie, czyli wersja IRON MAN.

Uważam, że materiał jest warty udostępniania, bo jest OGROMNIE POMOCNY W ZROZUMIENIU ISTOTY SPALANIA TŁUSZCZU.

P.S. Mam dla Was wywiad z jednym z naszych pacjentów, który także robił post, niedługo go zamieszczę.

zapraszam na film 🙂

Materiał był najpierw pokazany na I lubuskiej Konferencji Dietetycznej,  „Jak żyć zdrowo i skutecznie odchudzać się z uśmiechem na twarzy”,

I lubuska konferencja dietetyczna

która organizowaliśmy razem z AWF Gorzów. Tam materiał spotkał się z OGROMNYM zainteresowaniem, dlatego nagraliśmy go raz jeszcze, tym razem w plenerze.

Pozdrawiam

R