I

Rozmawiasz komfortowo i wygodnie ze swojego domu. Gdziekolwiek jesteś, możesz mieć kontakt ze mną twarzą w twarz dzięki konsultacji na platformie Skype, Messenger lub WhatsApp. Rozmawiasz bezpośrednio ze mną.

Możesz też skorzystać z kalkulatora na stronie, który pomoże Ci dopasować do siebie bez konsultacji moją autorską „DIETĘ 3 KOLORY”.

 

II

Dla konsultacji online datę, godzinę i zakres konsultacji wybierasz na stronie przy zamawianiu. Wskazujesz też platformę, na której się spotkamy.

Jeżeli wybrałeś dietę bez konsultacji, wystarczy abyś dokonał zakupu a następnie na wskazany w zamówieniu adres e-mail otrzymasz link do ściągnięcie diety.

III

Konsultacja online trwa minimalnie 50 minut. Dodatkowo osoby chore proszę o przesłanie wcześniej wyników ew. badań, lub przygotowanie do przesłania skanów wyników badań etc. w trakcie spotkania.

IV

W sytuacjach, które uznam za konieczne staram się wskazać dodatkowe niezbędne badania do oceny aktualnego stanu zdrowia, oraz monitorowania postępów dietoterapii, lub postu. 

V

Realnie oceniam możliwości i daje rozwiązania dietetyczne oraz plany z zakresu treningu personalnego ze wskazaniem na najbardziej skuteczne i mające dać oczekiwany efekt Twojej przemiany.