POZNAJMY SIĘ

Cześć, jestem Radek, po prostu Radek 🙂  Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim, oraz Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Prowadzę kanał YT na temat zdrowego życia i oczyszczania organizmu, gdzie spotykam się z blisko 13 000 tysiącami osób.  Były sportowiec, na zawsze „sportowa dusza”. Od 2014 r. prowadzę poradnię dietetyczną i trenerską.

Zawodowo byłem związany z medycyną i farmakologią jako Menadżer w jednej z największych firm farmaceutycznych na świecie. Od 2016 r. jestem współwłaścicielem firmy cateringowej RoyalBOX.

Od lat praktykuję również posty wodne i naturalne metody oczyszczania organizmu. Przeprowadziłem i udokumentowałem na sobie posty 10 dniowe, 21 dniowy, oraz 40 dniowy post, który relacjonowałem na moim kanale YT.

Nieustannie szukam nowych rozwiązań dla utrzymania zdrowia.

Chciałbym, żeby ludzie doceniali zdrowie i byli szczęśliwi dla siebie i swoich rodzin. Potrzeba bardzo niewiele, aby tchnąć w każdego pozytywnego ducha i wskazać mu „drogę zdrowia”.

Od zawsze interesuje się żywieniem. Uczestniczę w konferencjach sportowych, dietetycznych i innych spotkaniach poświęconych zdrowiu. Prowadzę szkolenia na konferencjach, pogadanki w szkołach, przedszkolach i klubach sportowych z zakresu żywienia, zdrowia, treningu.


dietetyk_online

dietetyk_online

Codziennie ze świata nauki i medycyny docierają do nas nowe informacje na temat wpływu żywienia na nasze zdrowie, a ja lubię być na bieżąco.

profesjonalny_dietetyk_online

W moim życiu aktywność fizyczna/sportowa jest mi bliska od dzieciństwa. Mogę powiedzieć, że od zawsze dbam o zdrowie. Trenowałem przez wiele lat sporty walki, pływam biegam w tym również w maratonach. Dla podtrzymania formy i sprawności uczęszczam na siłownie. Wiem też, że wcale nie trzeba być sportowcem by mieć fajną sylwetkę i być zdrowym.

dobry_dietetyk_online

maraton głodówka

kajak

Morsuję  oraz poszukuję innych rzeczy mogących przyczynić się do poprawy zdrowia takich jak medytacja, relaksacja.

super_online_dietetyk

morsowanie

Myślę, że umiem zarażać ludzi pozytywną energią i wiek tutaj nie ma znaczenia 🙂 Niech przykładem będzie mój wujek, który w wieku 70 lat zaczął startować w półmaratonach w 2017 roku zdobywając też w tym samym roku koronę półmaratonów i w 2018 ukończył maraton… niedługo razem biegniemy w kolejnym 🙂

W roku 2020 wujek jest już właścicielem KORONY MARATONÓW ! mistrz !

Powyżej pierwszy półmaraton z wujkiem w Poznaniu 🙂

Współpracowałem i współpracuję ze sportowcami wielu dyscyplin, oraz osobami poważnie chorymi. Otyłymi i anorektycznie chudymi.

dietetyk_online_mma

dietetyk_sportowy_online_bieganie

dobry_dietetyk_sportowy_online

Lubię też postać w kuchni, przy czym moja ukochana kuchnia to chińska, tajska, indyjska… a ja lubię pokombinować ze smakami. Miałem przyjemność współorganizowania pokazów z Kulinarnym Mistrzem Polski roku 2016 i  zdobywcą II miejsca na Kulinarnych Mistrzostwach Polski w 2107 roku.

dietetyk_online

dietetyk_online

Stosuję na sobie i sprawdzam efekty wszystkich diet, których zastosowanie może być korzystne w określonych przypadkach. Stosowałem diety sokowe, dietę paleo, ketodietę, diety z różnymi zmiennymi parametrami. Regularnie poszczę dla zdrowia, co było tematem mojej Pracy Dyplomową na UM. Na blogu częściowo publikuję zachodzące podczas różnych diet zmiany parametrów ciała i zmiany badań krwi im towarzyszące.

 

dietetyk_online_ketodieta_specjalista_dietetyk

W trakcie swoich prób z różnymi dietami podejmuję się najróżniejszych wyzwań sportowych. Powyżej 24 godzinny bieg zespołowy, gdzie przebiegłem 56 km będąc na diecie ketogenicznej. Kocham przyrodę, sport, zdrowie i dobrych ludzi.

W 2019 ukończyłem zawody Triathlonowe na pełnym dystansie IronMan, bo… marzenie należy spełniać.

Poniżej moja relacja z tego ważnego dla mnie wydarzenia.

Tyle o mnie.

Teraz chciałbym poznać Ciebie !