Pomysł narodził się dzięki rozmowom na forum, w nich bowiem podały pytania o to czy głodówka może pomóc w najróżniejszych dolegliwościach i chorobach. Pisaliście na forum o różnych objawach detoksu, czy niedogodnościach,  jakie  występowały u Was na różnych etapach głodówki, sprawdzając czy nie jest to coś niebezpiecznego.

Dlatego właśnie powstało to miejsce, gdzie każdy będzie mógł podzielić się swoją relacją, po aby inni mogli doszukać się analogii z sobą.

Zapraszam Was do dzielenia się swoimi przeżyciami i doświadczeniami. Forma relacji jest w 100% dowolna, wydaje mi się jednak że fajnie by było podawać :

1. Powody z jakich zdecydowaliście się na głodówkę (choroby- precyzując je w  miarę dokładnie,  chroniczne schorzenia, inne dolegliwości, czy choćby chęć pozbycia się nadwagi, profilaktyka chorób, albo potrzeba mentalnej rewolucji  )

2. Przebieg głodówki dzień po dniu, lub tylko wybrane dni, kiedy działo się coś z Waszego punktu widzenia ciekawego.

3. Podsumowanie. Ocena czy udało Wam się zrealizować cel, zmierzyć /potwierdzić poprawę stanu zdrowia etc.

To tylko propozycja, bo tak jak pisałem forma jest dowolna. Ważne jednak jest to, aby każdy przygotowując swoją relację zrobił to w formie nie wymagającej naszej dodatkowej obróbki. Tak więc treść powinna być w formie edytowalnej dla programów pakietu office z ewentualnym wskazaniem miejsca wklejenia poszczególnych zdjęć w tekście (jeżeli takie dołączycie).  Sami decydujecie czy zamieszczacie swoje dane osobowe w przesłanych relacjach. Oczywiście możecie sobie zastrzec posługiwanie się tylko nickiem.

Opracowania proszę przysyłać na adres: drogazdrowia1@gmail.com

Do każdej publikacji, na jej początku zostanie dodana obowiązująca adnotacja o następującej treści:

„Autor bloga nie bierze odpowiedzialności za treści poniższego materiału. Proszę o zapoznanie się z ostrzeżeniem na stronie głównej bloga. Niezapoznanie się z treścią ostrzeżenia może być niebezpieczne dla zdrowia”

Pozdrawiam