Tym razem zdecydowałem się na podjęcie tematu, który jest pozornie łatwy. Pozornie – ponieważ codziennie widzę jak bardzo podstawowe błędy są nagminnie powtarzane, jak ludzie bezwiednie wybierają złe diety i z jakim przekonaniem dokonują niewłaściwych wyborów form treningowych.

Wiem, że dzisiaj internet, YT  lubi filmy maksymalnie 3 minutowe a największym powodzeniem cieszy się instastory, na którym trener jeden z drugim pokazuje jakie ciuchy kupił, a niektóre Panie trenerki jedyne co mają do pokazania to pół gołej średniej jakości dupy i nową kurtkę, do tego pieprzą jak potłuczone swoje bzdury szybko i chaotycznie bez ładu i składu. Taki live….

Stąd mój napis na wstępie filmu. Tylko człowiek świadomy nie da się zmanipulować bo na straży jego wyborów stoi wiedza, ta ugruntowana i poparta faktami. Filmu nie zobaczy co najmniej 70% osób bo jest za długi, wolą obejrzeć 13 krótkich „gówien” sprzecznych ze sobą, po czym są zagubione i co najwyżej powtórzą co usłyszały niejednokrotnie siejąc w ten sposób głupotę niczym rolnik zboże. Idą i sypią gdzie popadnie byle dużo urosło.

Może moje materiały nie idą z duchem czasu, może sterty przeczytanych książek dałoby się ująć w 300 sekund… ja tak nie umiem 🙂 Jeśli tu jesteś i doczytałeś co piszę, może i film dasz radę zobaczyć do końca.

Pozdrawiam

Radek