Mariusz Różański IM, w trakcie przygotowań do kolejnego startu i pobicia swojego rekordu. Jeden z najlepszych trenerów w Polsce. Nie ulega głupim trendom, nie psuje tylko naprawia ludzi.

Dba o dietę kadry siatkarek, prowadzi wielu sportowców z najwyższej półki, za mało miejsca żeby wymienić.

Prowadzimy razem wykłady, konferencje. Dla mnie mój trener i częsty autorytet w sprawach treningu.

Znam go 24 lata. Fajnie jest mieć z kim dzielić pasje do sportu i mieć kogoś, kto swoimi wyczynami inspiruje Cię do kolejnych wyzwań. Tym kimś jest dla mnie Mariusz. Odwiedził mnie cała rodzinką w Portugalii, więc mieliśmy okazję razem potrenować i w tym wspólnie wybrać się na 20 km bieg o wschodzie słońca.

Sport, aktywność fizyczna to nie tylko zdrowie, to przede wszystkim ruch umożliwiający obcowanie z naturą, pięknymi widokami, to szansa na bycie w miejscach, gdzie większość nie dociera, bo im za daleko, Ruch to szansa zobaczenia rzeczy, których inni nie widzą, poczucia kontaktu z przyrodą, dotknięcia istoty bycia TU I TERAZ.

Film jest dla mnie kolejną pamiątką z Portugalii. Gdybym go nie poskładał i nie wrzucił tutaj, najprawdopodobniej nie chciałoby mi się wracać do tych nieposkładanych materiałów. A tak… z przyjemnością do tego wrócę 😀

Niech pozytywna energia będzie z Wami. Radek