Witam w kolejnej  „Relacji z Waszych głodówek”.

Dzisiaj Jarek, który zrobił swoją drugą głodówkę. Tym razem trwała ona 26 dni.

Zacytuję dokładnie co mi Jarek napisał o powodach głodówki. Od siebie dodam, że w pełni się z tym zgadzam i cieszę się że dorzucił wątek odmładzania organizmu, tym bardziej że silnie się z tym utożsamiam. Zobaczcie sami kiedy życie ma sens!

A o to jak powody oraz przebieg swojej głodówki zrelacjonował Jarek…

…do głodówki skłonił mnie kryzys wieku średniego (mam 35 lat), czułem że muszę coś zrobić by znów poczuć się młody lekki i pełen energii. Chciałem też głębokiego oczyszczenia gdyż wiedziałem że nie zawsze dbałem o dietę i dzięki temu mam sporo złogów w organiźmie,  liczyłem też na to że znikną żylaki, jednakże nie udało się, spłyciły się, ale pozostały widoczne. Cóż chyba wada genetyczna, więc będę je operował. Kryzysy były co dwa , trzy dni, ale lewatywa zawsze pomagała i czułem się ok, choć oczywiście przez cały czas trwani głodówki byłem osłabiony, ale starałem się codziennie chadzać na spacery, siłownie odpuściłem. Natomiast po drugim przełomie kwasiczym 23 dnia głodówki, organizm ustabilizował się i przestał wariować, no i  spadki wagi były minimalne ,max do 0,2 kg dziennie, gdzieś tam wewnętrznie czułem że już starczy, dlatego w 27 dniu przerwałem głodówkę, teraz będę powolutku się odbudowywał i dbając o dietę (zamierzam być raw foodystą) postaram się dojść do wymarzonej formy, daje sobie na to czas do 1 grudnia:) Tego dnia również zrobię foty i wyślę Tobie, byś zobaczył co udało mi się dokonać:) Mam nadzieję że dbając o siebie, długo nie będę musiał ponownie głodować, bo to jednak ciężki czas, ogólnie nieprzyjemny. A młody ,silny i pełen energii chce być jak najdłużej bo tylko wtedy życie ma sens:)

Chciałem również podziękować za wsparcie materialne w postaci Twojej strony internetowej , to mnie zainspirowało do tego by samemu to zrobić:)

Oto jak zmienił się wygląd Jarka w trakcie 26 dni głodowania. Teraz przed nim odbudowa, po której obiecał przesłać zdjęcia. Mam wrażenie, że będzie to później u niego mega forma 🙂

przed głodówką

po głodówce

Dzięki i pozdrawiam

Radek