JAK TO WSZYSTKO DZIAŁA

I

Rozmawiasz komfortowo i wygodnie ze swojego domu. Gdziekolwiek jesteś możesz mieć kontakt ze mną twarzą w twarz dzięki konsultacji na platformie Skype, Messenger lub WhatsApp. Rozmawiasz bezpośrednio ze mną, w przeciwieństwie do portali, które działają w oparciu o przesyłanie formularzy i nigdy nie wiesz komu powierzasz informację o sobie.

 

II

Datę, godzinę i zakres konsultacji wybierasz na stronie przy zamawianiu konsultacji. Wskazujesz też platformę, na której się spotkamy.

III

Nie można rozpisać diety bez konsultacji. Zbyt poważnie traktuję swoją pracę i utożsamiam się z tym co robię. W dietetyce trzeba wiedzieć dla kogo pisze się dietę, inaczej można kupić byle co gotowego z internetu za niewielkie pieniądze.  Przesłanie formularza bez rozmowy jest zdecydowanie mniej efektywnym sposobem niż rozmowa. Z doświadczenia wiem, że dużo rzeczy wychodzi w trakcie wywiadu.

IV

Konsultacja osoby zdrowej trwa minimalnie 55 minut. Osoby z różnymi chorobami 55+. Dodatkowo osoby chore proszę o przesłanie wcześniej wyników ew. badań, lub przygotowanie do przesłania skanów wyników badań etc. w trakcie spotkania.

V

W sytuacjach, które uznam za konieczne staram się wskazać dodatkowe niezbędne badania do oceny aktualnego stanu zdrowia, oraz monitorowania postępów dietoterapii.

VI

Realnie oceniam możliwości i daje rozwiązania dietetyczne oraz plany z zakresu treningu personalnego ze wskazaniem na najbardziej i skuteczne mające dać oczekiwany efekt.

Share This