Dietetyk, psychodietetyk nie może być dla Ciebie osobą przypadkową. 🙂 Dlatego zanim podejmiesz decyzję zapraszam Cię do „zapoznania się ze mną” na stronie O MNIE

Zapraszam na kompleksowe konsultacje online.

Kilka zasad dotyczących konsultacji ze mną:

1. Nie można rozpisać diety bez konsultacji. Zbyt poważnie traktuję swoją pracę i utożsamiam się z tym co robię. W dietetyce trzeba wiedzieć dla kogo pisze się dietę, inaczej można kupić byle co gotowego z internetu za niewielkie pieniądze.  Przesłanie formularza bez rozmowy jest zdecydowanie mniej efektywnym sposobem niż rozmowa. Z doświadczenia wiem, że dużo rzeczy wychodzi w trakcie wywiadu

2. Konsultacja osoby zdrowej trwa minimalnie 55 minut. Osoby z różnymi chorobami 55+ . Dodatkowo osoby chore proszę o przesłanie wcześniej wyników ew. badań, lub przygotowanie do przesłania skanów wyników badań etc.  w trakcie spotkania.

3. W sytuacjach które uznam za konieczne staram się wskazać dodatkowe niezbędne badania do oceny aktualnego stanu zdrowia, oraz monitorowania postępów dietoterapii.

4. Realnie oceniam możliwości i daje rozwiązania dietetyczne oraz plany z zakresu treningu personalnego ze wskazaniem na najbardziej skuteczne mające dać oczekiwany efekt.

Konsultacje odbywają się na wskazanej przez Ciebie platformie :

konsultacje_dietetyczne_sykpe

konsultacje_dietetyczne_messanger

opcjonalnie whats’up