I

Rozmawiasz komfortowo i wygodnie ze swojego domu. Gdziekolwiek jesteś, możesz mieć kontakt ze mną twarzą w twarz dzięki konsultacji na platformie Skype, Messenger lub WhatsApp. Rozmawiasz bezpośrednio ze mną.

Możesz tej wypełnić formularz, dzięki któremu będę miał wystarczająco informacji do rozpisania dla Ciebie diety lub/i planu treningowego.

 

II

Dla konsultacji online datę, godzinę i zakres konsultacji wybierasz na stronie przy zamawianiu. Wskazujesz też platformę, na której się spotkamy.

Jeżeli wybrałeś kontakt przez formularz, wystarczy abyś dokonał zakupu a następnie odpowiedział na pytania z formularza i odesłał go do mnie.

III

Nie można rozpisać diety bez konsultacji lub poprawnego wypełnienia i przesłania formularza.

IV

Konsultacja online osoby zdrowej trwa minimalnie 55 minut. Osoby z różnymi chorobami 55+. Dodatkowo osoby chore proszę o przesłanie wcześniej wyników ew. badań, lub przygotowanie do przesłania skanów wyników badań etc. w trakcie spotkania.

Poprawne wypełnienie formularza zajmie około 20-25 minut. Możliwe jest również, że będę miał dodatkowe pytania, wówczas skontaktuję się z Tobą mailowo. Do formularza można załączyć posiadane wyniki badań.

V

W sytuacjach, które uznam za konieczne staram się wskazać dodatkowe niezbędne badania do oceny aktualnego stanu zdrowia, oraz monitorowania postępów dietoterapii.

VI

Realnie oceniam możliwości i daje rozwiązania dietetyczne oraz plany z zakresu treningu personalnego ze wskazaniem na najbardziej skuteczne i mające dać oczekiwany efekt Twojej przemiany.

Share This